Herb Gminy Manowo Gmina Manowo

Gmina Manowo

Zaproszenie na warsztaty dla przedsiębiorców

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zarządzająca Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną wspólnie z Koszalińską Izbą Przemysłowo-Handlową zaprasza do udziału w warsztatach zaplanowanych na 23 kwietnia w Koszalinie. Celem działania jest wsparcie przedsiębiorców poprzez dostarczanie aktualnych informacji o dostępnych możliwościach pomocy w zakresie ich działalności. 

Skierowane do przedsiębiorców są dwa praktyczne warsztaty:

1.     10.00 – 11.00 – „Ulgi podatkowe dla Twojej firmy – Polska Strefa Inwestycji" – dedykowane przede wszystkim do kadr zarządczych i finansowych firm, zainteresowanych rozbudową istniejących zakładów i/lub utworzeniem nowego zakładu. W tym bloku przedstawimy: korzyści finansowe z uzyskania decyzji o wsparciu (Polska Strefa Inwestycji) i praktyczne aspekty wykorzystania zwolnienia w podatku dochodowym oraz efektywne łączenie różnych form wsparcia nowych inwestycji.

Rejestracja online: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/warsztatykoszalinulgi
Link do udostępnienia na facebook'u: https://www.facebook.com/PARRSlupsk/posts/pfbid03MCHW4pCm9s8QV9YVSx9bbGdPchv1gsSwW9rh95YBvQsKKUUVtfVggEsrUh33tF1l

2.     11.00 – 12.30 – „Możliwości optymalizacji procesów produkcyjnych – technologie 3D” – kierowane głównie kadrom technicznym związanym z utrzymaniem ruchu na liniach produkcyjnych, odpowiedzialnych za kontrolę jakości oraz zajmujących się projektowaniem podzespołów maszyn i urządzeń. W tym bloku wskażemy: jakie optymalizacje i korzyści techniczne w produkcji można uzyskać dzięki nowym technologiom.

Rejestracja on-line: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/warsztatykoszlindruk3d
Link do udostępnienia na facebook'u: https://www.facebook.com/PARRSlupsk/posts/pfbid0rYmLGLknCksKdn4brXAHix3qvSM83twsPS9Q8jHCJWXtZurPkrTojz6oNQJ4oT4el

Udział w obu częściach warsztatów jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji, z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc. Na każdy blok tematyczny należy zarejestrować się odrębnie.

Kiedy? 23 kwietnia 2024, godz. 10:00 - 12:30
Gdzie? Koszalińska Izba Przemysłowo Handlowa, ul. Zwycięstwa 126, Koszalin

 

Położenie

Gmina wiejska w zachodniej Polsce, położona we wschodniej części województwa zachodniopomorskiego, w powiecie koszalińskim.

Administracja

Powierzchnia gminy - 184,63 km². Sołectwa: Bonin, Cewlino, Grzybnica, Manowo, Rosnowo-Osiedle, Rosnowo-Wieś, Wyszebórz, Wyszewo.