Herb Gminy Manowo Gmina Manowo

Gmina Manowo

Pokoje gościnne

KAMA

76-042 Rosnowo 6c

tel. 94 316 42 22

Pokoje gościnne w centrum, bezpośrednio przy plaży. Do dyspozycji gości 3 pokoje, TV, radio, ogólnodostępna kuchnia z pełnym wyposażeniem, łazienka, 2 tarasy, balkon z widokiem na jezioro, rowery, grill, parking, obiekt ogrodzony.

Doskonałe miejsce relaksu i wypoczynku, idealne dla miłośników plażowania, wędkarstwa i wypoczynku na świeżym powietrzu. W pobliżu wypożyczalnia sprzętu wodnego, plac zabaw, boisko do siatkówki, pub, siłownia. Cisza, domowa atmosfera, konkurencyjne ceny zapewnią Państwu komfortowy wypoczynek.

Pobyt u nas to gwarancja dobrego wypoczynku.

Serdecznie zapraszamy.
Obiekt ogrodzony do dyspozycji gości z 3 pokojami w ośrodku KAMA

 


 


Strzelnica Myśliwska
Ośrodek Hodowli Zwierzyny PZŁ


76-015 Manowo 12
tel. 94 318 32 27

Oferujemy 7 pokoi z łazienkami, w tym 1 pokój 1-osobowy, 1 pokój 3-osobowy, 5 pokoi 2-osobowych. Dla wszystkich kuchnia ogólnodostępna z pelnym wyposażeniem. Do dyspozycji: świetlica, sala kominkowa, strzelnica, szafa pancerna do przechowywania broni i parking na 100 samochodów. Na terenie strzelnicy znajduje się zagroda z oswojonymi dzikami. W części kynologicznej strzelnicy odbywają się konkursy psów ras myśliwskich (tropowców, posokowców, dzikarzy, norowców). Na życzenie gości nauka strzelania, jazda konna wierzchem oraz przejażdżki sześcioosobową bryczką). Zapraszamy przez cały rok.


 

Położenie

Gmina wiejska w zachodniej Polsce, położona we wschodniej części województwa zachodniopomorskiego, w powiecie koszalińskim.

Administracja

Powierzchnia gminy - 184,63 km². Sołectwa: Bonin, Cewlino, Grzybnica, Manowo, Rosnowo-Osiedle, Rosnowo-Wieś, Wyszebórz, Wyszewo.