Herb Gminy Manowo Gmina Manowo

Gmina Manowo

"Cichy dwór"

76-015 Manowo,
Policko 7
tel. 94 318 34 97
tel. kom. 605 74 22 96

www.cichydwor.wczasy.pl

Dysponujemy pokojami 2-6 osobowymi z pełnymi węzłami sanitarnymi w tym 2 apartamenty. Ponadto dostępna jest:

  • sala biesiadna,
  • salonik,
  • sauna,
  • jacuzzi.

Zapewniamy doskonały wypoczynek wzbogacony o wędrówki krajoznawcze, zbieranie jagód, grzybobranie, wędkowanie, ognisko, pieczony baran, grill oraz masaże, aerobik i marszobiegi.

Organizujemy: bale, szkolenia, konferencje, biwaki i inne uroczystości na życzenie klientów. Gospodarstwo agroturystyczne jest czynne cały rok.

GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE "Lisówka"

Rosnowo-Lisowo 1
76-042 Rosnowo
tel. 94 316 42 36

Ukryte wśród lasów i łąk siedlisko zapewni wspaniały wypoczynek wszystkim spragnionym ciszy, spokoju i bezpośredniego kontaktu z naturą. Malownicza okolica sprzyja wędrówkom pieszym i rowerowym, okoliczne lasy obfitują w jagody i grzyby, a jeziora Hajka i Rosnowskie oraz rzeka  Radew czekają na wędkarzy. Dla amatorów "bezkrwawych łowów" podczas pobytu nadarzy się wiele okazji do zrobienia pięknych zdjęć.
Lisówka proponuje miłym Gościom dwa niezależne, w pełni wyposażone mieszkania, ogród, kącik grillowy, miejsce na ognisko, parking, mini boisko, piaskownicę dla dzieci, huśtawkę. Na miejscu można wypożyczyć rowery. Dla miłośników spływów kajakowych mamy 4 dwuosobowe kajaki.

W gospodarstwie uprawiamy lawendę odmiany „Hidcote Blue”.
Żywą atrakcją jest stadko świnek wietnamskich.W  pobliżu gospodarstwa znajduje się zabytkowa elektrownia wodna.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO LISÓWKI !

Jezioro RosnowskieKanał łączący jezioraLawendaLisówkowy lasKuchniaPokój pierwszyPokój drugiSpływ RadwiąświnkiWidok na kwaterę

Agroturystyka - Gospodarstwo Rolne "MAŁGOCHATKA"

Małgorzata i Andrzej Mejer
76-042 Rosnowo 76
tel. 507 068 400

2 kwatery, 4-5 osobowe z łazienkami i w pełni wyposażonymi kuchniami.

Dom o wnętrzu rustykalnym z elementami pruskiego muru. Na terenie gospodarstwa znajduje się kącik zabaw dla dzieci, miejsce do gry w siatkówkę, koszykówkę, tenis stołowy, miejsce na ognisko, grill, duże i bezpieczne miejsce do parkowania, rowery, łódka i kajak nad jez. Hajka. Dla wczasowiczów również dostępny salon z kominkiem, a dla miłośników pianina - instrument.

Gospodarstwo jest usytuowane nad rzeką Radew, między jeziorami: Rosnowskim i Hajka, w pobliżu lasu zasobnego w grzyby i jagody. Okolica to raj dla wędkarzy, grzybiarzy i amatorów pieszych i rowerowych wycieczek. Gospodarstwo czynne od maja do października.

Gospodarstwo hodowlano-agroturystyczne "BRATKÓWKA"

GOSPODARSTWO AKTUALNIE NIECZYNNE!

76-015 Manowo,
Cewlino 28
tel. 94 342 18 88, 502 121 444
www.bratkowka.pl

Rekreacja konna na świeżym powietrzu, jazda konna, tereny dla zaawansowanych, czynny wypoczynek w ciszy i spokoju, rozległe grzybowe i jagodowe lasy, czyste jeziora kąpielowe i rybne, urocze trasy piesze, morze w odległości 20 km, możliwość spędzenia urlopu z własnym koniem i psem. Zapewniamy wyżywienie i noclegi (pokoje z łazienkami).

Czynne cały rok

Położenie

Gmina wiejska w zachodniej Polsce, położona we wschodniej części województwa zachodniopomorskiego, w powiecie koszalińskim.

Administracja

Powierzchnia gminy - 184,63 km². Sołectwa: Bonin, Cewlino, Grzybnica, Manowo, Rosnowo-Osiedle, Rosnowo-Wieś, Wyszebórz, Wyszewo.