Herb Gminy Manowo Gmina Manowo

Gmina Manowo

Pół wieku razem

Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale Złote Gody to rocznica niezwykła. 50 lat przeżyli w miłości Państwo Halina i Jerzy Murawscy z Cewlina. To właśnie ta piękna okazja była powodem uroczystości, która odbyła się w piątek, 3 grudnia br. w Urzędzie Gminy Manowo. Otoczeni najbliższą rodziną Jubilaci odebrali, z rąk Wójta Gminy Manowo Romana Kłosowskiego, Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Małżonkowie wysłuchali gratulacji i życzeń a następnie złożyli sobie wzajemne podziękowania za okazaną miłość, przywiązanie i opiekę. Był czas na wspólne zdjęcie oraz wspomnienia przy słodkim poczęstunku.

Złotej Parze życzymy, aby dalej szli przez życie mocno trzymając się za ręce, zawsze uśmiechnięci i szczęśliwi, zawsze razem oraz pewni swoich uczuć!

Położenie

Gmina wiejska w zachodniej Polsce, położona we wschodniej części województwa zachodniopomorskiego, w powiecie koszalińskim.

Administracja

Powierzchnia gminy - 184,63 km². Sołectwa: Bonin, Cewlino, Grzybnica, Manowo, Rosnowo-Osiedle, Rosnowo-Wieś, Wyszebórz, Wyszewo.