Herb Gminy Manowo Gmina Manowo

Gmina Manowo

Biogazownie rolnicze: bezpłatne warsztaty

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że w ramach współpracy z Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa nasza organizacja przeprowadzi, począwszy od 12 października br., aż do końca listopada, serię szkoleń/warsztatów dotyczących biogazowni rolniczych (zaproszenia z agendą w załączeniu).

 

Szkolenia będą organizowane w kilku regionach kraju, tak aby zainteresowani mogli uczestniczyć w wydarzeniu o najbliższej lokalizacji od miejsca zamieszkania.

W formularzu zgłoszeniowym (linki w dalszej części informacji) znajdują się daty i miejscowości, w których odbędą się szkolenia, a dokładny adres miejsca warsztatów oraz  biogazowni (uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość obejrzenia instalacji do produkcji biogazu rolniczego!), w której będzie wizytacja, otrzymają Państwo w mailu po dokonaniu zgłoszenia uczestnictwa w wybranym wydarzeniu.

 

Szkolenia dla uczestników są bezpłatne!

 

7 szkoleń dla grupy docelowej jaką są rolnicy i hodowcy, przetwórcy sektora rolno-spożywczego, deweloperzy i inwestorzy biogazowni rolniczych oraz pracownicy firm zajmujących się biogazowniami rolniczymi.

Harmonogram: WARSZTATY DOTYCZĄCE FUNKCJONOWANIA BIOGAZOWNI ROLNICZYCH - dla osób zainteresowanych budową biogazowni rolniczej

REJESTRACJA 

 

3 szkolenia dla przedstawicieli administracji publicznej.

Harmonogram: WARSZTATY DOTYCZĄCE FUNKCJONOWANIA BIOGAZOWNI ROLNICZYCH - dla przedstawicieli administracji publicznej

REJESTRACJA

 

Podstawowym celem projektu jest rozpowszechnienie rzetelnych informacji na temat funkcjonowania biogazowni rolniczych, przedstawienie zasad ich działania, aspektów prawnych, procedur administracyjnych oraz kosztów i okresu zwrotu inwestycji, a także możliwych źródeł finansowania tych instalacji.

 

Link do informacji o wydarzeniu na stronie KOWR: https://www.gov.pl/web/kowr/biogazownie-rolnicze-bezplatne-warsztaty

 

Zapraszamy do kontaktu:
robert.pogorzelski@upebi.pl
+48 604 190 499

Położenie

Gmina wiejska w zachodniej Polsce, położona we wschodniej części województwa zachodniopomorskiego, w powiecie koszalińskim.

Administracja

Powierzchnia gminy - 184,63 km². Sołectwa: Bonin, Cewlino, Grzybnica, Manowo, Rosnowo-Osiedle, Rosnowo-Wieś, Wyszebórz, Wyszewo.