Herb Gminy Manowo Gmina Manowo

Gmina Manowo

Bezpłatne szkolenia dla NGO

Bezpłatne szkolenia dla NGO’s.

 

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Sianowskiej zaprasza organizacje pozarządowe z terenu Powiatu Koszalińskiego do skorzystania z bezpłatnych szkoleń organizowanych w ramach projektu pn. „Dialog obywatelski i partycypacja w Powiecie Koszalińskim”. Przedsięwzięcie dofinansowane jest ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

W ramach cyklu zaplanowanego na rok 2023, po raz kolejny do współpracy zaprosiliśmy znanych i cenionych specjalistów:

- Magdalena Pieczyńska – od kilkunastu lat aktywnie działająca w zachodniopomorskim na rzecz współpracy administracji publicznej i NGO, realizatorka wielu projektów międzysektorowych promujących partnerstwo, partycypację publiczną i model współpracy na linii JST-NGO.

 - Artur Gluziński – lubiany i doświadczony trener z zakresu współpracy administracji publicznej i NGOs. Autor książki Ustawa o działalności pożytku publicznej i o wolontariacie, ekspert z zakresu księgowości i rozliczania dotacji dla organizacji pozarządowych.

  - Agata Szewczyk – autorka wielu projektów zwiększających kompetencje liderów i działaczy pozarządowych, trenerka z zakresu fundrisingu, tworzenia projektów, budowania relacji w grupie i komunikacji w zespole.

  - Milena Szczepańska -Zakrzewska – na co dzień rzeczniczka prasowa sianowskiego magistratu, odpowiedzialna za wizerunek i PR instytucji z otoczeniem, graficzka mająca doświadczenie w budowaniu marki III sektora w regionie.

 - Sławomir Kozieł - ekspert w zakresie ochrony danych osobowych, cyberbezpieczeństwa oraz doradztwa strategicznego. Szkoleniowiec i doradca JST,  firm i NGOs w obszarze strategicznej działalności, w szczególności ochrony danych osobowych oraz bezpieczeństwa informatycznego

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z harmonogramem szkoleń i wizytówkami naszych prowadzących. Wszystkie  informacje wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępne są pod linkiem:

https://ngowpowiecie.pl/szkolenia-ngo/

Zapraszamy do dokonywania zgłoszeń.  Liczba miejsc jest ograniczona.

Położenie

Gmina wiejska w zachodniej Polsce, położona we wschodniej części województwa zachodniopomorskiego, w powiecie koszalińskim.

Administracja

Powierzchnia gminy - 184,63 km². Sołectwa: Bonin, Cewlino, Grzybnica, Manowo, Rosnowo-Osiedle, Rosnowo-Wieś, Wyszebórz, Wyszewo.